Písečné

Filmové léto 2021

Kinematograf bratří Čadíků

Datum: 13. 7. 2021

Obec Písečné ve spolupráci s Kinematografem bratří Čadíků Vás srdečně zve na Filmové léto 27.-30.7.2021 na louce u sportoviště Písečné

Pomoc lidem zasaženým tornádem 1

Pomoc lidem zasaženým tornádem

Datum: 27. 6. 2021

Aktualizace:
Obec Písečné přispěla obcím a lidem zasaženým tornádem na Jižní Moravě. Dar 112 900 Kč byl zaslán adresně prostřednictvím Sdružení místních samospráv na transparentní účty obcí Hrušky a Mikulčice.

Z-BOX Písečné

Z-BOX Zásilkovny na Písečné 145

Datum: 17. 5. 2021

V naší obci začal fungovat Z-BOX Zásilkovny, prozatím pouze v režimu výdeje zásilek, později bude i v režimu podání zásilek (budeme včas informovat).

Kulturní, sportovní a společenský kalendář obce Písečné 2021

Datum: 26. 4. 2021

Kulturní kalendář 2021

Smart info

Dostávejte zprávy z naší obce prostřednictvím SMS nebo emailu

Datum: 15. 4. 2021

Vážení občané, naše obec vám nabízí možnost bezplatné služby Smart Info na odesílání důležitých informací a zpráv z obce přímo do vašich mobilů pomocí SMS nebo na váš email.

Defibrlátor

AED defibrirátor

Datum: 30. 8. 2020

Obec Písečné zakoupila nový defibrilátor